Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
WARWORLD
windelf
NUCLEAR
7 posters

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Вто Сеп 01, 2009 10:02 pm

    Такаа предлагам на рес да иска 10 милиона и всеки рес с 10 милиона отгоре тоест 1 рес 10 милиона 2-ри 20 3-ти 30 и тнт. Другото ми предложение е всеки станал 40 реса да има право да си избере 1 итем с 3 опции по избор. И последното ми предложение е макс рес да е примерно 101 обаче само до 40 да дава точки на рес така става едно, че ако на някой не му хареса статс да си го променя, а не да си осере статса и да се откаже от Му-то. Айде със здраве. Cool
    avatar
    windelf
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 18
    Join date : 16.08.2009
    Age : 32
    Местожителство : Gabrovo

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  windelf Сря Сеп 02, 2009 1:57 am

    хубави предложения Smile на мен ми допадат адски много Twisted Evil дано и Ларлорлд да ги хареса
    WARWORLD
    WARWORLD
    AdministratoR
    AdministratoR


    Брой мнения : 117
    Join date : 16.05.2009
    Age : 33
    Местожителство : Габрово

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  WARWORLD Сря Сеп 02, 2009 2:11 pm

    За зена на рес съм съгласен, другите предложения се отхвърлят !
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Сря Сеп 02, 2009 7:50 pm

    WARWORLD написа:За зена на рес съм съгласен, другите предложения се отхвърлят !
    Да и на мен не ми харесват много, но все пак да се пробвам Cool
    71rus
    71rus
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 17
    Join date : 09.06.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty ку

    Писане  71rus Чет Сеп 03, 2009 2:59 am

    Ама че си смешен.... Не ми допада ама да се пробвам... мисли малко преди да пишеш коментар Exclamation Exclamation
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Съб Сеп 05, 2009 9:44 pm

    Бързах тогава видях, че не е както трябва написано, но не го едитнах не смятах, че има толкова дребнави хора. Сори все пак.

    ПС 71rus намали малко използването на многоточие "..."
    WARWORLD
    WARWORLD
    AdministratoR
    AdministratoR


    Брой мнения : 117
    Join date : 16.05.2009
    Age : 33
    Местожителство : Габрово

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  WARWORLD Съб Сеп 05, 2009 10:00 pm

    Моля дръжте се цивилизовано или ще взема мерки !
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Съб Сеп 05, 2009 11:45 pm

    WARWORLD написа:Моля дръжте се цивилизовано или ще взема мерки !
    Мисля, че темата се исчерпа моля за лок.
    MerryJame
    MerryJame
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 12
    Join date : 08.06.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  MerryJame Сря Сеп 09, 2009 2:02 am

    NUCLEAR написа:Такаа предлагам на рес да иска 10 милиона и всеки рес с 10 милиона отгоре тоест 1 рес 10 милиона 2-ри 20 3-ти 30 и тнт. Другото ми предложение е всеки станал 40 реса да има право да си избере 1 итем с 3 опции по избор. И последното ми предложение е макс рес да е примерно 101 обаче само до 40 да дава точки на рес така става едно, че ако на някой не му хареса статс да си го променя, а не да си осере статса и да се откаже от Му-то. Айде със здраве. Cool

    ОМГ ти още малко кажи на админа да напраи ехп макс и макс реса да е 999 това до 101 рессса звучи не вазможно не ми е ясно от 40 до 101 реса да не дава точки само да се реска статса как ще стане

    НАДЯВАМ СЕ НЯКОИ ДА МЕ ПОДКРЕПИ
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Сря Сеп 09, 2009 2:13 am

    MerryJame написа:
    NUCLEAR написа:Такаа предлагам на рес да иска 10 милиона и всеки рес с 10 милиона отгоре тоест 1 рес 10 милиона 2-ри 20 3-ти 30 и тнт. Другото ми предложение е всеки станал 40 реса да има право да си избере 1 итем с 3 опции по избор. И последното ми предложение е макс рес да е примерно 101 обаче само до 40 да дава точки на рес така става едно, че ако на някой не му хареса статс да си го променя, а не да си осере статса и да се откаже от Му-то. Айде със здраве. Cool

    ОМГ ти още малко кажи на админа да напраи ехп макс и макс реса да е 999 това до 101 рессса звучи не вазможно не ми е ясно от 40 до 101 реса да не дава точки само да се реска статса как ще стане

    НАДЯВАМ СЕ НЯКОИ ДА МЕ ПОДКРЕПИ
    Виж ся всичко е възможно. И може примерно от 40 до 60 да не дава точки а само да се реска статс а като станеш 61 р. да ти даде бонус 1к точки после на 101 още 1к. и става перфектно. Просто някои хора, които обичат да рескат така са ограничени.
    afrikashox
    afrikashox
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 13
    Join date : 23.08.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  afrikashox Сря Сеп 09, 2009 10:01 am

    като обичат да рескат да си правят нови герои.никой няма да ги спре
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Сря Сеп 09, 2009 8:20 pm

    afrikashox написа:като обичат да рескат да си правят нови герои.никой няма да ги спре
    Земи млъкни и остави и другите хора да си кажат мнението.
    avatar
    windelf
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 18
    Join date : 16.08.2009
    Age : 32
    Местожителство : Gabrovo

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  windelf Сря Сеп 09, 2009 8:23 pm

    според мен нюклеар добре предоложи това с ресовете така които си е обаркал точките ще може да ресне и да ги оправи няма смисал да се гърчи да прави ново херо и да го дига като може да си ресне старото и да оправи статса и като е доволен от статса си да почне с някои нав герои Very Happy
    top4o
    top4o
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 28
    Join date : 24.06.2009
    Age : 31

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  top4o Сря Сеп 09, 2009 8:28 pm

    ако стане това с ресовете които си е прецакал статса за мах и кат ресне да си го оправи, се връщам в сърверът или пък кат ресне само статса да му се реска а херото да си стои пак 40 реса дано да стане
    WARWORLD
    WARWORLD
    AdministratoR
    AdministratoR


    Брой мнения : 117
    Join date : 16.05.2009
    Age : 33
    Местожителство : Габрово

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  WARWORLD Сря Сеп 09, 2009 8:56 pm

    Няма да стане. Сървъра е нагласен до 40 РЕСА МАКС. Да сте си правили сметката, като сте правили статс. Аз не съм виновен, че сте го объркали!
    afrikashox
    afrikashox
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 13
    Join date : 23.08.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  afrikashox Сря Сеп 09, 2009 9:07 pm

    нуклиър,не съм ти виновен,че не знаеш как да си направиш статса.и ако мога да те помоля най-учтиво-не ми казвай да млъкна
    avatar
    windelf
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 18
    Join date : 16.08.2009
    Age : 32
    Местожителство : Gabrovo

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  windelf Сря Сеп 09, 2009 9:46 pm

    според мен трябва да се направи една анкета и там ще се реши всичко Smile
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Сря Сеп 09, 2009 10:48 pm

    afrikashox написа:нуклиър,не съм ти виновен,че не знаеш как да си направиш статса.и ако мога да те помоля най-учтиво-не ми казвай да млъкна
    Брат, моя статс не е объркан. Даже нямам намерение да го рескам. Само това ще ти кажа. Аз не мисля за себе си, преди мене са играчите на сървара дето играят отскоро Му. И като немогат си дигнат статс, не да си викат то тфа му е тъпа игра дай да си цъкам цс-а. Ами да си кажат: Нищо, сега ще направя рес и ще тествам.

    EDIT: Африка може ли да те попитам кой ти е героя.
    MerryJame
    MerryJame
    Lorencia
    Lorencia


    Брой мнения : 12
    Join date : 08.06.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  MerryJame Чет Сеп 10, 2009 6:30 pm

    NUCLEAR написа:
    afrikashox написа:нуклиър,не съм ти виновен,че не знаеш как да си направиш статса.и ако мога да те помоля най-учтиво-не ми казвай да млъкна
    Брат, моя статс не е объркан. Даже нямам намерение да го рескам. Само това ще ти кажа. Аз не мисля за себе си, преди мене са играчите на сървара дето играят отскоро Му. И като немогат си дигнат статс, не да си викат то тфа му е тъпа игра дай да си цъкам цс-а. Ами да си кажат: Нищо, сега ще направя рес и ще тествам.

    EDIT: Африка може ли да те попитам кой ти е героя.

    Човек играя му почти от 10 години и тия глупости дето ги дранкаш са голяма простотия

    толкова ли е зор да напраи БК за БЦ 39 рес 350 левел и да се допитваш от тоз от оня и да си направиш статса.
    NUCLEAR
    NUCLEAR
    Davias
    Davias


    Брой мнения : 20
    Join date : 01.09.2009

    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  NUCLEAR Чет Сеп 10, 2009 7:55 pm

    MerryJame написа:
    NUCLEAR написа:
    afrikashox написа:нуклиър,не съм ти виновен,че не знаеш как да си направиш статса.и ако мога да те помоля най-учтиво-не ми казвай да млъкна
    Брат, моя статс не е объркан. Даже нямам намерение да го рескам. Само това ще ти кажа. Аз не мисля за себе си, преди мене са играчите на сървара дето играят отскоро Му. И като немогат си дигнат статс, не да си викат то тфа му е тъпа игра дай да си цъкам цс-а. Ами да си кажат: Нищо, сега ще направя рес и ще тествам.

    EDIT: Африка може ли да те попитам кой ти е героя.

    Човек играя му почти от 10 години и тия глупости дето ги дранкаш са голяма простотия

    толкова ли е зор да напраи БК за БЦ 39 рес 350 левел и да се допитваш от тоз от оня и да си направиш статса.
    То може, ама не е ли по добре сам!? Когато човек направи нещо като хората и то сам му е най- сладко. Razz

    Sponsored content


    Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес... Empty Re: Предложение за зена на рес... и бонуси... и макс рес...

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 17, 2024 10:53 am